PIZZA PAZZA SŁUPSK

795 966 159

ul. Kopernika 39

W poniedziałek czynne: 11:00 do 23:00


> TUTAJ WYSZUKAJ PIZZĘ <

*** MENU ***

OPINIE

Ciasto
Ser
Obsługa
Obsługa
Dowóz
Dowóz
Ogólna
Ogólna


2019/01/20 | Vicki Dodzwonić się jest niemożliwe, włącza się poczta głosowa. Lokal takiej klasy winien to zmienić.

2018/11/18 | Tadziu Pizza jest w dwóch wersjach - dużo składników, niewielkie krawędzie. Druga wersja bardzo oszczędna - spora część pizzy to suche ciasto. Chyba ta druga wersja autorstwa właściciela, który myśli, że zaoszczędzi na składnikach, i będzie na plus w interesie. Ale nie tędy droga.

2018/11/02 | Mirek Pizza okazała się świetna. Lepsza niż pamiętam ostatnio. Widać, że poprawiono parę rzeczy. Ciasto ma już regularne kształty. Składników jest dużo i idealnie rozłożone. Jedyny minus to brak miejsca. Trzeba rezerwować stolik, żeby zjeść pizzę na miejscu.

2018/10/26 | Kasia Najlepsza pizza w Słupsku, polecam.

2018/10/08 | Rafał Kiedyś najlepsza pizza w mieście. Polecałem ją znajomym. Cóż... dziś zamówiłem kolejny raz i się niemiło rozczarowałem. Ciasto takie jak wszędzie, dodatki bez smaku, do tego wodnisty sos. Jednym słowem aby tak dalej, a zamkniecie kolejny lokal w mieście, ponieważ w tej chwili pizza niczym się nie różni od innych lokali w Słupsku.

Kubukenko Faktycznie ciasto jałowe, bez soli. Bardzo cienkie. Składniki rzeczywiście tylko na środku i to bardzo mało. Nie polecam.

Janex Składniki pierwsza klasa! Widać, że nie są tam tanie zamienniki, ale nad ciastem należy popracować (często bywa za twarde i puste na boczkach).

Aldona Na początku jedzenie było dobre, ale jak zaczęło się większe zainteresowanie lokalem to robią na "odczep się". Pizza sucha. Raz dowożą, a raz wcale zamówienie nie dojeżdża. Jak już dojedzie to bez jakiegoś sosu, mimo że został policzony.

Natalia Pycha pycha pycha, mniam mniam mniam, zamawiamy w firmie na dowóz - jedzenie cieplutkie, smaczne, składniki świeże. Polecam.

Fifi Lubisz jeść suche ciasto? To miejsce przypadnie ci do gustu. Połowa pizzy to "boczki", składników jest tylko na centrum placka, a resztę stanowi nieprzesmarowane sosem ciasto. W życiu czegoś takiego nie widziałem. Na pikantnej pizzy 4 kawałeczki pepperoni. Moja ostatnia wizyta tam.

Kinia Kiedyś zachwalałam kanapki każdemu. Były mega pyszne. Po przeniesieniu lokalu na nowe miejsce już nie smakują tak samo. Śmierdzą smalcem... a cena wyższa. Co poszło nie tak?

Anna Dotychczas ulubione miejsce, aczkolwiek ostatnia wizyta rozczarowała. Ciasto pizzy niesłone, co potwierdzili wszyscy siedzący przy stoliku. Obniżyło to walory smakowe. Do tego szef powinien więcej się uśmiechać (wygląda na niezadowolonego). Wychodzenie obsługi co chwile na papierosa w fartuchach, w których dalej będą przyrządzać potrawy odrzuca. Nie przekreślam - ogólnie jedzenie dobre.

M. Pizza się rozpada, ciężko się je nawet sztućcami. Wziąć w rękę się nie da, bo nawet ciasto się odrywa. Kuchnia nie używa soli, pizza jest więc potwornie mdła.

Janusz Bardzo dobra pizza.

K. Fantastyczne miejsce. Pizza pierwsza klasa, obsługa bardzo miła, ceny przystępne. Polecam gorąco!!

Mazurek Super pizza. Trochę mało miejsca w środku przy tak dużej popularności.