KEBAB ROYAL SŁUPSK

669 727 702

ul. Kossaka 22

*** MENU ***

OPINIE

W BUŁCE
ROLLO
MIĘSO
OBSŁUGA
DOWÓZ
OGÓLNA


K. A. Trafiła pani na moment w którym były resztki i od razu oceniła. Owszem taka sytuacja ma miejsce ale tylko przy dużym ruchu i tylko przez chwile, bo kuwety są na bieżąco uzupełniane. Widzę, że trzeba zmienić nastawienie. Nie nastawiać się na szybką obsługę klienta, a na wygląd i estetykę Royala. Więc czas oczekiwania na miejscu zwiększy się do 10 min bo musimy uzupełnić kuwety i posprzątać ladę aby wyglądała estetycznie.

Kaśka Jest jedna rzecz, która budzi tam moją niepewność. Jest to lada chłodnicza. Nie wygląda jak na zdjęciu z ulotki. Jest tam bałagan, same resztki w pojemnikach, brudna woda z sokami z warzyw, sosy wyschnięte na dnie. Nikt nie pomyśli, że wygląda to słabo i nieapetycznie? Nawet duży ruch tego nie usprawiedliwia, jeżeli tam w ogóle jest duży ruch. Nie do końca polecam. Brak wentylacji w środku nad grillem - tylko atrapa, pracownicy tam cierpią w ostatnie upały.

Jarek Byłem tam o 21:00 i już nie sprzedawali kebabów... a mają niby otwarte do 22:00...

Jaa Jest już więcej miejsca. Jest klimat na szybkie jedzenie, jak i na randkę.

Lucek Z tym kebabem jest taki sam problem jak z całą resztą w Słupsku. Wszędzie to samo mięso - z tego samego źródła. To samo sosy, pieczywo itp. Czy ktoś zrobi kiedyś coś innego? Wszystko na jedno kopyto w tym mieście. Tłusto i niezdrowo.

Simba Jest już więcej miejsca, tylko trochę bez klimatu. Sama sklejka. Tak żeby na szybko zjeść to spoko, ale o klimacie zapomnijcie.

Rafał Już mają więcej miejsca.

Kati Najlepszy kebab w mieście. Mięsko pyszne, sosy bajka, surówki zawsze świeże. Polecam.

Smakosz Zawsze testuję nowe kebaby. Tutaj smak jest ok, jednak nie ma gdzie zjeść na miejscu. Dwa stoliki w ścisku to trochę za mało...