KEBAB ROYAL SŁUPSK

669 727 702

ul. Kossaka 22

W poniedziałek nieczynne


> ZOBACZ INNE LOKALE Z KEBABEM <

*** MENU ***

OPINIE

W BUŁCE
ROLLO
MIĘSO
OBSŁUGA
DOWÓZ
OGÓLNA


2019/03/23 | damar Słabyyyyy, na BPL'u są lepszeeee.

2019/03/13 | Piotr Kebabik smaczny i co bardzo ważne - nie był przesolony. Ostry sos warty polecenia, był pikantny, choć osobiście zabrakło mi tego extra kopa (lubię naprawdę ostry). Bułka ładnie wypieczona i chrupiąca. Przy okazji wziąłem frytki, które były w porządku. Dowóz szybko i sprawnie.

2019/01/28 | Natan Jak dla mnie rewelacja, zawsze dużo mięcha jest!

Patryk Jadłem tam kilka razy. Jedzenie smaczne i dużo go nakładają. Zawsze można się do czegoś przyczepić, ale przy tak niskich cenach to tylko pozostaje jeść.

Kondi Witam, jadłem rollo, placek jak podeszwa, pomidor niczym klapki Kuboty, sałata jakby skrobana ze ściany. Smak kurczaka jakby odleciał, sos chyba własnej roboty (dla wtajemniczonych), folię polecam kupować w biedronce - bo te co mają trochę capią. Dostawcy świszczy uszczelka pod głowicą, ale ogólnie okej. Pozdrawiam Kondi.

Kaśka Ostatnio byłam ponownie i tym razem pozytywne zaskoczenie, bo te kuwety były czyste i składniki były apetycznie wyeksponowane. Kebab bardzo smaczny, ale niestety jeden duży minus to ciągły brak tej wentylacji, który powoduje zaduch i wyczuwalny zapach oleju - taka zawiesina chyba zdrowa też nie jest. Jak to się poprawi to wtedy będzie można faktycznie stwierdzić, że to Royal - nazwa zobowiązuje.

K. A. Trafiła pani na moment w którym były resztki i od razu oceniła. Owszem taka sytuacja ma miejsce ale tylko przy dużym ruchu i tylko przez chwile, bo kuwety są na bieżąco uzupełniane. Widzę, że trzeba zmienić nastawienie. Nie nastawiać się na szybką obsługę klienta, a na wygląd i estetykę Royala. Więc czas oczekiwania na miejscu zwiększy się do 10 min bo musimy uzupełnić kuwety i posprzątać ladę aby wyglądała estetycznie.

Kaśka Jest jedna rzecz, która budzi tam moją niepewność. Jest to lada chłodnicza. Nie wygląda jak na zdjęciu z ulotki. Jest tam bałagan, same resztki w pojemnikach, brudna woda z sokami z warzyw, sosy wyschnięte na dnie. Nikt nie pomyśli, że wygląda to słabo i nieapetycznie? Nawet duży ruch tego nie usprawiedliwia, jeżeli tam w ogóle jest duży ruch. Nie do końca polecam. Brak wentylacji w środku nad grillem - tylko atrapa, pracownicy tam cierpią w ostatnie upały.

Jarek Byłem tam o 21:00 i już nie sprzedawali kebabów... a mają niby otwarte do 22:00...

Jaa Jest już więcej miejsca. Jest klimat na szybkie jedzenie, jak i na randkę.

Lucek Z tym kebabem jest taki sam problem jak z całą resztą w Słupsku. Wszędzie to samo mięso - z tego samego źródła. To samo sosy, pieczywo itp. Czy ktoś zrobi kiedyś coś innego? Wszystko na jedno kopyto w tym mieście. Tłusto i niezdrowo.

Simba Jest już więcej miejsca, tylko trochę bez klimatu. Sama sklejka. Tak żeby na szybko zjeść to spoko, ale o klimacie zapomnijcie.

Rafał Już mają więcej miejsca.

Kati Najlepszy kebab w mieście. Mięsko pyszne, sosy bajka, surówki zawsze świeże. Polecam.

Smakosz Zawsze testuję nowe kebaby. Tutaj smak jest ok, jednak nie ma gdzie zjeść na miejscu. Dwa stoliki w ścisku to trochę za mało...