ANTIDOTUM SŁUPSK

535 749 401

ul. Wojska Polskiego 7

W poniedziałek czynne: 12:00 do 22:00


> TUTAJ WYSZUKAJ PIZZĘ <

*** MENU ***

OPINIE

Ciasto
Ser
Kebab
Obsługa
Dowóz
Ogólna


2019/01/06 | Paweł Pizza rewelacja, smaczna, dostawa szybko, polecam!

2019/01/03 | Marko Zamawiasz dwa sosy do pizzy, nie przywożą ani jednego. Czasem też brakuje składników na pizzy. Zero profesjonalizmu.

2018/10/14 | Piotr Pizza zjedzona na miejscu. Duży plus za pozbycie się (prawie) wszystkich pestek z ostrych papryczek. Lokal atrakcyjny, śmiało można wpaść z dziewczyną.

2018/10/14 | Pontyliusz Pizza bardzo smaczna. Ciasto wypieczone, kruche z purchlami - co świadczy o prawidłowym wypieku i składzie ciasta. Lokal duży i przyjemny w środku. Aż dziwne, że w sobotę po 18 prawie nie ma tam ludzi.

Gregor Pizza przyjechała ciepła i bardzo dobrze wypieczona. Dodatkowo pół godziny przed planowanym przyjazdem, także super :) Kebab gorący z mega ostrym sosem!!

Paweł Najlepsze ciasto, obsługa i czas dowozu w mieście. Polecam!

Ewa Nie można wejść z psem. Nie polecam dla psiarzy!

Jarek Kebab w bułce naprawdę smaczny (mięsko, dodatki, sosik), tylko ta bułka - mega sucha i za bardzo przypieczona. Mimo to polecam.

Misiek Pizza bardzo dobra. Ciasto wypieczone, aż do lekkiej chrupkości. Nie jest mokra. Sos to intensywny czosnek - czuć, że sami go robią. Polecam!

Karol Miła obsługa, nawet jak zbliża się czas zamknięcia lokalu. Toaleta najbardziej świadczy o czystości w tym lokalu! Tak trzymajcie.

Piotr Pizza smaczna, dobrze pokrojona, składników nie brakowało. Ciasto nieco za bardzo przypieczone i sos trochę zbyt rzadki.

Ted Najlepszy podkład na pizzy jaki jadłem. Ser chyba trochę tani, mógłby być lepszy.

Ania Tak pysznego i chrupiącego ciasta do pizzy jeszcze nie jadłam. Polecam.

Mateusz Kebab na ostro jest bardzo dobry. Lubię jak sos jest prawdziwie ostry i lekko słony. Idealnie komponuje się z mięsem. Pizzy nie jadłem jeszcze, ale mam zamiar spróbować przy najbliższej okazji.